Переваги завчасного придбання РРО - Exellio
ГоловнаМатеріалиПереваги завчасного придбання РРО
Exellio FP 280, Combopay

Переваги завчасного придбання РРО

05.05.2021 Час для читання:1 хв

Готуй сани влітку, а РРО – вчасно. Так ви зекономите час, нерви та гроші. Аби не влетіти в халепу з накладанням штрафів та бути готовими застосувати фіскальну техніку в потрібний момент, як того вимагає нове законодавство, радимо вже зараз активно цікавитися питанням вибору та покупки РРО, а також особливостями їх використання.

Нормативні акти, що регулюють застосування РРО

Визначальним нормативним актом, що регулює використання РРО, є Закон України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”. 

Крім того, низку моментів також регламентує Податковий кодекс (стаття 296 пункт 10).

А також накази Міністерства фінансів України № 547 “Про затвердження порядків щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій” від 14.06.2016 та №64 “Про затвердження порядків ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій та реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій” від 13.02.2019.

Докладніше кому та коли потрібно вводити РРО ми розповідали  тут  

Завантажити оновлений графік впровадження фіскалізації суб’єктів господарювання

Свобода вибору: класичні або програмні РРО

DP 25, ComboPay, каса

Згідно прийнятих змін у Законі Про РРО, з 1 серпня 2020 року підприємці можуть вибрати – використовувати класичний РРО (касовий апарат або фіскальний реєстратор) чи програмний. Порівняльну характеристику класичних та програмних РРО можна подивитись тут

Плюси завчасного придбання РРО:

  • у вас буде час для адаптації;
  • можна спокійно повчитись роботі з РРО в не фіскальному режимі та грамотно «стартанути», коли прийде ваша черга або коли звикните до нього та перестанете боятись 🙂
  • можливість придбати апарат за вигідною ціною. Враховуючи майбутній ажіотаж (маємо нещодавній досвід дефіциту захисних масок на початку пандемії через Covіd-19), їх вартість, ймовірно, зросте;
  • крім підвищеної ціни, фахівці прогнозують нестачу апаратів на ринку, через що доведеться купувати РРО із залишків, аби тільки виконати вимогу закону. І придбаний пристрій може не відповідати вашим потребам (наприклад, потрібен фіскальний принтер, а в наявності були лише касові апарати чи навпаки). Як результат – витрачено більше грошей, ніж мало бути. 

Тож політика далекоглядності щодо вчасного вибору, придбання та застосування РРО дасть вашому бізнесу неминучі дивіденди — заощаджені час та гроші.

Читати також