5 причин встановити платіжний термінал - exellio
ГоловнаМатеріали5 причин встановити платіжний термінал
ComboPay

5 причин встановити платіжний термінал

22.03.2021 Час для читання:2 хв

На сьогодні підключення платіжного термінала – це абсолютний мастхев. 

1. По-перше, це безпечно. І в сучасних умовах тривалого карантину в країні  – актуально як ніколи. 
2. Це зручно та швидко. Не потрібно шукати чим дати решту та затримувати клієнта. 
3. Економічно вигідно. Відкрита банківська статистика засвідчує, що наявність платіжного термінала значно збільшує середній чек покупців.
4. Крім того, сучасний платіжний термінал, що інтегрується з касою (з програмним забезпеченням), значно спрощує роботу касира та позбавляє найпоширеніших помилок. Таким чином, рятуючи власника (чи бухгалтера) від постійного “головного болю”, коли, наприклад, касир натискає “оплата через термінал”, а помилково тисне “оплата готівкою”. Або навпаки – бере у клієнта готівку, а на терміналі вводить “оплата карткою”.

У разі підключенння інтегрованого платіжного термінала немає можливості помилитися, оскільки, якщо касир натиснув “оплата карткою”, то сума піде виключно на карту й чек не “закриється”, допоки не проведеться транзакція.  

5. Зобов’язати вас використовувати платіжний термінал може законодавство, за яким користувач РРО (реєстратора розрахункових операцій) має надати споживачу можливість безготівкової оплати товару чи послуги. 

Так, застосовувати платіжний термінал, згідно п.1 Постанови Кабміну №878 , мають підприємці, що діють в сфері продажу товарів, громадського харчування та послуг і зобов’язані використовувати фіскальні рішення відповідно до Закону про РРО. Для ознайомлення з ним натисніть тут.

Однак, термінал не обов’язковий для:

  • суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення менше ніж 25 тис. осіб;
  • підприємств торгівлі з торговельною площею до 20 кв. метрів (крім автозаправних станцій);
  • закладів громадського харчування закритого типу, які обслуговують певний контингент споживачів: особовий склад Збройних Сил та інших військових формувань, студентів, учнів і викладачів вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх навчальних закладів, працівників промислових підприємств тощо.

Де можна придбати POS-термінал?

Платіжний термінал можна орендувати в банку або ж вибрати і купити конкретну модель в нас, компанії Екселліо Трейд, та більше не витрачати на пожиттєву оренду. В будь-якому разі вам треба буде укласти договір еквайрингу. Еквайринг – це банківське та технічне обслуговування, передача та обробка даних клієнта. Проте, ми всі бюрократичні питання беремо на себе – ваш персональний менеджер надсилає уже готовий пакет документів для оформлення еквайрингу. Отже ви як підприємець матимете більше часу для власного бізнесу.

Реєструвати платіжний термінал в податковій не потрібно.

Інноваційні розробки платіжних сервісів дозволяють сьогодні приймати безготівкові оплати будь-де: в магазині, на ринку, під дверима клієнта,  на виїзних заходах тощо. Про оптимальні комплексні рішення, які допоможуть зробити ваші розрахунки з покупцями простими та зручними можна прочитати тут.

Для тих, хто дивиться в майбутнє, питання встановлення платіжного термінала неминуче. Тож не зволікайте! Бо конкуренти зроблять це за вас 😉

Читати також