Про нас - exellio

Про нас - exellio

ГоловнаПро нас

Наша місія - зробити розрахунки простими та зручними для підприємців і покупців.

Команда Exellio вже 12 років постачає українському бізнесу касово-розрахункове обладнання. Ми зібрали весь свій досвід та хочемо допомогти підприємцям в цей відповідальний момент розібратися, що від них вимагає держава та як правильно виконати нові вимоги закону про застосування РРО та платіжних терміналів. Відповімо на всі наболілі питання, які хвилюють ФОП-ів та підкажемо найоптимальніше  рішення для кожного окремого виду бізнесу. 

500+ тис

Проданих апаратів

100%

Європейська якість

12+ років

Досвіду роботи

01

Довіра та партнерство

Ми розуміємо як важлива довіра в бізнесі, тому будуємо ділові відносини на принципах довіри, адже Ви доручаєте партнерам успішне майбутнє та розвиток бізнесу.

02

Гнучкість

Кожен клієнт унікальний, тому у нас Ви знайдете оптимальні рішення для кожного – від невеличкого кіоску до гіпермаркету на тисячі квадратних метрів

03

Надійність

Високоякісна сертифікована техніка ТМ “Екселліо” забезпечить безперебійну ефективну роботу Вашої компанії. Ми цінуємо свою репутацію та робимо все для її збереження.

04

Досвід та кваліфікація

Команди досвідчених фахівців ТОВ “Екселліо Трейд” та «Датекс» ООД постійно працюють над вдосконаленням продукції та впровадженням найкращих рішень для Вас.

05

Сервіс

Мережа з понад 500 сервісних центрів по всій території України забезпечує надійне обслуговування Вашого обладнання в кожному куточку нашої країни.

06

Захопленість

Ми із завзяттям ставимося до роботи та докладаємо максимум зусиль для задоволення партнерів.

Наші сертифікати

Завдяки унікальним технічним рішенням, застосуванню інновацій та відмінним експлуатаційним характеристикам техніка ТМ “Екселліо” набула величезної популярності на ринку України. Вся наша продукція пройшла сертифікацію та відповідає нормам українського законодавства.

Наша команда професіоналів

Жодних автовідповідачів. Ми відкриті до спілкування будь-яким зручним для вас способом. Чи то буде директор з розвитку, чи менеджер з продажів - ви отримаєте компетентну відповідь у дружній розмові.

Копись Володимир
CIO
Будз Оксана
Business Developer
Шмиговатий Владислав
CTO
Демчик Юлія
CFO

Наші клієнти

Рішення, які ми пропонуємо, вже успішно впроваджені та активно застосовуються лідерами ринку.

Зв'язок з нами