Як не втрачати клієнтів овочевим лавкам - Exellio
ГоловнаПідприємцямОвочевим лавкам
терминал ComboPay

Овочевим лавкам

Як не втрачати клієнтів овочевим лавкам

Українці стають більш вимогливими до свого харчування – якості та свіжості продуктів, тому дуже зручно, коли поряд з домом є овочеві лавки. Коли можна вибігти, навіть по-домашньому 😉, та купити все необхідне для здорового сніданку або смачної вечері, повертаючись з роботи. І тут торговцю важливо надати покупцям максимальний комфорт і зручність – бути готовими розрахувати будь-якого клієнта.

Безготівкова оплата позбавляє багатьох незручностей як покупців, так і продавців. Насамперед – це швидкість розрахунків. Не треба шукати здачу, створюючи черги. Можна легко розрахувати годинником або фітнес-браслетом спортсмена після пробіжки, який не має при собі готівки, офісного працівника чи матусю з дитиною на прогуляні, які не шукатимуть у портфелі/сумці гаманець, а елементарно піднесуть телефон до термінала, а також консервативну людину з магнітною карткою старого зразка. 

Сучасний мобільний термінал ComboPay ідеально підходить для вуличної торгівлі.

Він не потребує дротів – витримує до 5 днів безперервної роботи, заряджається через USB-порт або Power Bank. Не займає місце на прилавку – за розміром як смартфон, можна тримати в кишені. Через що він не намокне під дощем та не заважатиме відпускати товар. 

За півтора року цей термінал повністю окуповується. І залишається у власності. Тому у разі, якщо бізнес “не пішов”, є актив, який можна продати, компенсувавши свої витрати. Коли ж орендується POS-обладнання в банку, то просто платиться оренда і це безповоротні витрати щомісяця.

Ви, напевно, й самі помічали, що у лавках, де можна розрахуватися карткою, клієнтів завжди більше! Тож не позбавляйте себе заробітку та підвищення якості обслуговування.

Читати також