Як впровадити РРО і зекономити час адміністратора - Exellio
ГоловнаПідприємцямСтоматологіям

Стоматологіям

Як впровадити РРО і зекономити час адміністратора

Стоматологічні послуги – досить конкурентний бізнес і щоб утримати свого клієнта (пацієнта) треба надати йому максимум комфорту та професіоналізму. Частіше за все, пацієнт після лікарських маніпуляцій виходить з кабінету напружений, тому адміністратор має швидко, без зайвого клопоту, здійснити розрахунок та видати фіскальний чек.

Якісне дентальне лікування доволі вартісна послуга, через те середній чек зазвичай високий. Часто буває, що фактична сума значно перевищує очікувану, оскільки  неможливо заздалегідь визначити ступінь ураження зубів та кількість витратного матеріалу. Та щоб не додати пацієнту до зубного болю ще й головний, важливо мати платіжний термінал для можливості безготівкового розрахунку. До того ж, останні зміни законодавства зобов`язують підприємців, які використовують або мають встановити РРО (для надання фіскальних чеків), приймати оплату картками, тобто мати платіжний термінал.

Оптимальне рішення для медичних установ – Reception Basic:

  • комплект обладнання розрахований для будь-якої рецепції з власним комп’ютером чи іншим керуючим приладом (планшет, POS екран) та програмним забезпеченням;
  • отримаєте фіскальний реєстратор (принтер);
  • платіжний термінал для усіх видів карток (безконтактних NFC, чіпових EMV та магнітних);
  • індикатор клієнта;

Цей комплект сумісний з різними операційними системами та програмним забезпеченням.

Більш функціональним є combo-набір Reception Plus:

В ньому, крім базових пристроїв – фіскального реєстратора, універсального платіжного термінала та індикатора клієнта, буде ще зручна док-станція та грошова скринька. Цей комплект так само сумісний з iOS, Android, Windows.

Reception Basic та  Reception Plus інтегруються з тим онлайн-сервісом, який ви вже використовуєте для спрощення та оптимізації роботи стоматологічної клініки або ведення приватної практики.

Читати також