Як РРО спрощує управлінський облік салонам краси - Exellio
ГоловнаПідприємцямСалонам краси

Салонам краси

Як РРО спрощує управлінський облік салонам краси

Як правило, всі салони краси працюють за спрощеною системою оподаткування та вдаються до практики віддаленого бухгалтера, який стежить за змінами у законодавстві, комунікує з податковою, готує та відправляє звіти. У той час, як внутрішній облік продукції, контроль роботи майстрів зазвичай покладається на плечі підприємця, власника бізнесу, відбираючи час та нерви. 

Б’юті-салонам дозволено в доповнення до основного виду діяльності здійснювати продаж професійної косметики: шампуні, косметичний догляд, аксесуари тощо, а також здавати в оренду робоче місце. А там, де здійснюється розрахунок на місці продажу, за законом тепер має застосовуватись Реєстратор Розрахункових Операцій (РРО) для видачі клієнту фіскального чека. Індустрія краси – не виключення. Цю вимогу закону треба буде виконувати вже з 2022 року.

Крім друку фіскального чека, РРО здатні допомогти автоматизувати внутрішню роботу салону – легко відслідковувати наявність та кількість товарів, бачити реальні цифри продажів, тим самим аналізувати найприбутковіші чи збиткові позиції, підвищуючи ефективність.

Адміністратору салону краси з повним спектром обслуговування, аби кожного разу не вводити власноруч коди послуги, зручніше буде користуватись обладнанням, яке отримує команди від зовнішнього носія – персонального комп’ютера (ноутбука, планшета) чи програмного забезпечення. 

Це значно полегшить та пришвидшить роботу рецепції. Та вивільнить час запроновувати гостю позачерговий комплемент – чай, каву або келих шампанського;) А клієнтська лояльність – річ безцінна!

Для бьюті-бізнеса є такі рішення як combo набір Reception Basic – це базовий комплект для здійснення платежів та друку фіскального чека, який підходить для будь-якої рецепції.

Ви отримаєте: 

  • фіскальний реєстратор (принтер);
  • платіжний термінал для усіх видів карток (безконтактних NFC, чіпових EMV та магнітних);
  • індикатор клієнта.

Набір сумісний з різним програмним забезпеченням.

А також набір Reception Plus – підходить рецепції з власним компьютером чи керуючим пристроєм (планшет, POS-екран). Це функціональний набір для платежів та друку фіскальних чеків.

Ви отримаєте:

  • фіскальний реєстратор (принтер);
  • платіжний термінал для усіх видів карток (безконтактних NFC, чіпових EMV та магнітних);
  • індикатор клієнта;
  • зручну док-станцію;
  • грошову скриньку.

Набір сумісний з різним програмним забезпеченням. 

Читати також