Переваги застосування РРО - оптимізація підприємства - Exellio
ГоловнаМатеріалиПереваги застосування РРО
фіскальний принтер FP 700, ComboPay

Переваги застосування РРО

12.01.2021 Час для читання:1 хв 20 сек

Українські підприємці звикли, що держава швидше заважає нормально працювати, ніж покращує умови розвитку. Схожу першу реакцію викликає згадка про РРО, бо все нове та незрозуміле зазвичай лякає. На жаль, ніхто не пояснює, як цим спеціальним обладнанням користуватися. Інтернет видає здебільшого суперечливу інформацію, тому розібратися самим доволі складно. До того ж, існують популярні стереотипи: що РРО – це дорого або, як тільки у вас відбудеться реєстрація касового апарата, податкова одразу замучить численними перевірками. Насправді, якщо вникнути, то ідея запровадження масової фіскалізації не така погана й цілком логічна, адже містить у собі створення однакових прозорих умов для ведення бізнесу.

Як РРО може стати корисним бізнес-інструментом?

Попри те, що основна функція РРО – реєстрація продажів та основа для формування податку, це також корисний внутрішній інструмент підприємця, який допоможе впорядкувати власний бізнес. Зокрема, забезпечити необхідні функції торгівлі:

  • програмування товарів;
  • контроль залишків;
  • керування знижками.

Ми також зібрали для вас інші значні переваги застосування РРО у різних сферах діяльності, щоб допомогти розібратися з усіма нюансами та побачити, що РРО зовсім  не заважає, а, навпаки, полегшує роботу.

РРО = зручний управлінський облік

Кожен підприємець хоче знати, скільки ж насправді він заробляє. Саме на це націлений управлінський облік – треба лише правильно все налаштувати. Припустимо, у вас магазин побутової техніки, в якому щодня відбувається багато покупок. Без спеціальної програми автоматизації процесів, ведення обліку та систематизації клієнтської бази вам вже не обійтись.

оптимизация exellio

Тож застосування касового апарата дає змогу:

  • оптимізувати  роботу підприємства;
  • збільшити  швидкість та якість роботи продавців;
  • систематизувати дані;
  • відобразити  актуальну інформацію (інвентаризація без зупинки продажів);
  • контролювати продажі та касирів;
  • збирати аналітику.

Насправді багатьох підприємців лякає не сам факт введення РРО, а скоріше – відсутність практичного досвіду в сфері застосування цих програмно-технічних засобів, нерозуміння нових правил та незнання багатьох нюансів. Тож, якщо за законом ви маєте обов’язково почати використовувати РРО, але не знаєте яке обладнання вибрати під свої бізнес-задачі та як ефективно використати всі можливості цього пристрою, ми завжди до ваших послуг – дзвоніть, пишіть, звертайтесь за консультацією!

Читати також