Для СТО, автомийок та шиномонтажів - Exellio
ГоловнаПідприємцямДля СТО, автомийок та шиномонтажів
СТО РРО ComboPay

Для СТО, автомийок та шиномонтажів

Легкий та зручний розрахунок для автоклієнтів

СТО давно вже не гаражні чоловічі сходинки в брудному одязі, а прибутковий бізнес. Тому свідомі власники автомобільних сервісів постійно шукають шляхи оптимізації робочих процесів і думають, як залучити нових клієнтів та утримати тих, що є. До того ж, кількість жінок-водіїв щороку зростає, а це, як не крути, змушує покращувати умови перебування та очікування ніжних клієнтів на сервісній станції. 😉

З автоматизацією бізнес-процесів запросто впорається обладнання з нашого комбо-набору Reception Basic.

З цим базовим комплектом можна не лише здійснити платіж і видати фіскальний чек, а й завдяки інтеграції з керуючим пристроєм (ПК, планшет, смартфон) та програмним забезпеченням налагодити управління внутрішніми процесами (грошима, витратними матеріалами, людськими ресурсами тощо).

Ви отримаєте: 

  • фіскальний реєстратор (принтер);
  • платіжний термінал для усіх видів карток (безконтактних NFC, чіпових EMV та магнітних);
  • індикатор клієнта.

Набір сумісний з різним програмним забезпеченням.

Також підійде набір обладнання Delivery Go.

Це функціональний зручний мобільний комплект для здійснення платежів та друку фіскальних чеків в будь-якій точці. Розрахований на власний смартфон та програмне забезпечення підприємця.

Ви отримаєте: 

  • мобільний фіскальний реєстратор (принтер);
  • платіжний термінал для всіх видів карток (безконтактних NFC, чіпових EMV та магнітних);

Сумісний з різними операційними системами та програмним забезпеченням.

Якщо ви не підпадаєте під хвилю фіскалізації, то це не заважає вам бути сучасним та клієнто спрямованим, а значить бути з ComboPay – новітнім платіжним терміналом-трансформером, який ідеально адаптується до потреб бізнесу.

Маючи ComboPay, вам не треба постійно шукати здачу, брудними руками приймати гроші за роботу та ховати їх потім по кишенях, згадуючи в кінці дня хто за що платив. Немає потреби тримати сейф, адже СоmboPay зменшує ризик втрати готівки. Крім того, безконтактна оплата знижує ризик поширення вірусів. Та взагалі полегшує роботу та покращує клієнтський досвід. Особливо в High Season, коли до шиномонтажів утворюються черги за записом на кілька днів вперед 😉

Не втрачайте клієнтів! А ми підберемо найоптимальніше рішення для вашого бізнесу.

Читати також