Острівна торгівля - Exellio
ГоловнаПідприємцямОстрівна торгівля
острівна торгівля

Острівна торгівля

Ергономічне рішення для зручного та швидкого розрахунку на “острові”

Комусь може здатись, що “острів” у торговому центрі – такий маленький, тому продавати в цьому форматі найпростіша справа. Насправді ж – навпаки, серед професіоналів така торгівля вважається вищим пілотажем. Оскільки привернути увагу людей, які тисячами щодня проходять повз вас, під силу лише добре організованому бізнесу. Тут має бути продумано все до найменших дрібниць: концепція, асортимент, вдала розкладка товару, оформлення вітрини, приваблива зовнішність продавця, а також зручність розрахунку. 

Зазвичай у таких “кіосках” в ТРЦ невисокий чек, тому підключення платіжного термінала – це абсолютний мастхев. Оскільки острівну торгівлю вирізняють саме імпульсні покупки, то в момент оплати товару клієнта ніщо немає відштовхнути. Підприємцям варто заздалегідь подбати про всі можливі сценарії розрахунку, а також про якісне обладнання, яке не зашкодить швидкому прийманню безготівкової оплати різними видами банківських карток. До того ж, наявність платіжного термінала надає можливість збільшення чека та позбавляє дратуючого пошуку здачі. 

Оптимальний комплект обладнання для острівної торгової точки  – Combo Print.

Для тих, хто хоче бути максимально мобільним та чий бізнес підпадає під фіскалізацію, найкраще підійде комбо-набір Delivery Go.

Це зручне рішення для розрахунків з використанням власного смартфону чи програмного забезпечення. З можливість друку фіскального чека в будь-якій точці продажу. 

Ви отримаєте: 

  • мобільний (безпровідний) фіскальний реєстратор (принтер);
  • платіжний термінал ComboPay для всіх видів карток (безконтактних NFC, чіпових EMV та магнітних). Сучасний та ергономічний – не займає багато місця на вітрині та має презентабельний вигляд. 

Це обладнання сумісне з різними операційними системами та програмним забезпеченням.

А також супер-набір Full House з софтом для повноцінного обліку. 

Це повний безпровідний пакет обладнання для відкриття магазину чи будь-якої торгової точки “під ключ” із програмним забезпеченням.

Ви отримаєте: 

  • мобільний фіскальний реєстратор;
  • платіжний термінал для всіх типів карток (безконтактних NFC, чіпових EMV та магнітних);
  • док станцію;
  • грошову скриню;
  • сканер-насадку штрих-кодів Infinea Tab;
  • стенд для iPad.

Набір Full House сумісний із системою iOS. iPad можна придбати самостійно або у нас.

Читати також