Мобільним кав’ярням - exellio
ГоловнаПідприємцямМобільним кав’ярням
Платіжне рішення для мобільних кав'ярень - Екселліо

Мобільним кав’ярням

Прийом платежів без жодних проводів та щоденних підзарядок

Де здебільшого розташовують мобільні кав’ярні? Насправді чесніше буде: які місця найвигідніші (читайте – найдорожчі 🙈), щоб поставити там свою “машину”? Звичайно, це прохідні вулиці, парки, сквери, вуличні фестивалі, центр міста і т.п. Там, де люди гуляють та відпочивають. І часто виходять без нічого – з одним лише телефоном і ключами. 

І тут мобільні кав’ярні мають бути готові! Оскільки вкрай важливо надати покупцю можливість розрахуватись платіжним терміналом, облаштованим NFC-технологією. Крім того, сучасні POS-термінали дозволяють працювати без підзарядки майже весь робочий тиждень. А це дуже зручно, коли в автокав’ярні й так замало місця, а ще потрібно підлаштовуватися під конкретну розетку: “провод короткий – не дотягується, треба щось думати…” Одним словом, додатковий головний біль. 

Саме щоб позбавити підприємців зайвого клопоту, ми й розробили наш платіжний термінал ComboPay – компактний (не займає багато місця на прилавку), приймає всі види карток (чіповані, магнітні та навіть картки лояльності) та гаджетів (смарт-годинники, браслети тощо), бездротовий та самодостатній (не потребує каси чи ПК) – суму можна вести на самому терміналі). 

Навіть, якщо клієнт взяв латте та «забув» заплатити за нього, ви легко наздоженете його з терміналом в кишені джинсів та розрахуєте на ходу. 😉

З ComboPay легко адаптуватися до будь-яких змін бізнесу. Навіть до того, що сьогодні у вас кав’ярня, а завтра – повноцінне кафе з власною доставкою чи модний бутік. Для ComboPay все Окей!