Магазинам рітейлу - exellio
ГоловнаПідприємцямМагазинам рітейлу
рро для магазинів одягу

Магазинам рітейлу

Прийняття оплати “під ключ”

Якою б швидкою та зручною не була інтернет-торгівля, найулюбленішим експрес-відпочинком був і залишається “живий” шопінг у ТРЦ. Особливо для жіночої компанії. Це не просто похід по магазинах, а справжній магічний процес! І жодне маркетингове дослідження не може прогнозувати кінцевий результат, бо жінка може йти за одним, а вийти з купою пакетів інших магазинів. Тут наука бессильна. 🙂

Тому для власників магазинів і бутиків найпершим завданням є не зіпсувати настрій покупцю. Окрім обслуговування, асортименту, інтер’єрного оформлення є важливий процес розрахунку. Без черг. Без зайвих дротів. 

Швидко та зручно розрахувати покупця допоможуть наші готові Combo-рішення:

Reception Basic – базовий комплект обладнання для здійснення платежів та друку фіскальних чеків. Підходить для невеликих магазинів з власним керуючим пристроєм (планшет або ноутбук). 

Ви отримаєте фіскальний реєстратор (принтер), платіжний термінал для всіх типів карток (безконтактних NFC, чіпових EMV та магнітних), індикатор клієнта. ​

Reception Рlus – цей функціональний комплект розрахований на більший потік клієнтів – великі магазини, що використовують програмне забезпечення, власні ПК або планшети з завантаженим асортиментом, картками лояльності, яким вже потрібна грошова скриня для зберігання готівки, а також швидкий пошук (сканування) товару. 

Ви отримаєте фіскальний реєстратор (принтер), платіжний термінал для всіх типів карток (безконтактних NFC, чіпових EMV та магнітних) із зручною док станцією, індикатор клієнта та грошову скриньку.

All Inclusive – повний безпровідний пакет обладнання для відкриття магазину (або повної заміни касового обладнання) чи будь-якої торгової точки під ключ із програмним забезпеченням. Розрахований на великі магазини та міжнародні мережі. 

Ви отримаєте фіскальний реєстратор, платіжний термінал для всіх типів карток (безконтактних NFC, чіпових EMV та магнітних), док станцію, грошову скриню, а також сканер-насадку штрих-кодів Infinea Tab та стенд для iPad.​

Цей багатофункціональний комплект обладнання повністю вирішує питання прийому оплати. Сумісний із системою iOS. iPad можна придбати самостійно або разом із набором за додаткову ціну.

Ми допоможемо підібрати отимальне рішення саме під ваш бізнес, щоб ви якнайшвидше могли повноцінно працювати. А у разі потреби ви завжди можете докупити необхідний касовий девайс, адже наші продукти в рамках усіх пакетів легко інтегруються між собою.